Kosmetické přípravky Ziaja − kvalita za rozumnou cenu

  • Redakce uLékaře.cz
  • Reklamní sdělení
  • 14.12.2015
  • Aktualizace: 14.12.2015
  • uLékaře.cz

Kvalitní kosmetika nemusí být drahá! Tak zní heslo tradiční kosmetické firmy založené v Polsku roku 1989 manželi Zenonem a Alexandrou Ziaja, vystudovanými farmaceuty. Rodinná společnost klade vysoký důraz na zdraví pokožky a péči o ni, přičemž disponuje moderní výzkumnou základnou zaručující výrobu přípravků nejvyšší kvality.

Konzervanty jsou do výrobků přidávány v minimálním možném množství, aby se co nejvíce snížilo riziko možných alergií.
Konzervanty jsou do výrobků přidávány v minimálním možném množství, aby se co nejvíce snížilo riziko možných alergií.

Společnost s mnohaletou tradicí

Ziaja je polský výrobce léčiv a přípravků pro péči o pleť, tělo a vlasy. Rodinná firma byla založena roku 1989 v polském Gdaňsku vystudovanými farmaceuty, manželi Zenonem a Alexandrou Ziaja. Kosmetické výrobky této společnosti spojují již čtvrtstoletí velmi oceňované tradiční složky, jako jsou bylinné přípravky a vitaminy. Tradice jde však ruku v ruce s využitím moderních technologií. Firma se specializuje především na výrobu přípravků určených pro péči o pleť (krémy, tonika, pleťová mléka), péči o tělo (balzámy a tělové emulze), péči o vlasy (šampony, kondicionéry) a intimní hygienu.

Kvalita na prvním místě

Vysoký důraz na kvalitu výrobků rodinné společnosti potvrzuje skutečnost, že všechny produkty jsou před uvedením na trh klinicky testovány Fakultní nemocnicí v Gdaňsku a mají certifikát Polského institutu hygieny a léčiv. Výroba přípravků tak probíhá v souladu s přísnými bezpečnostními normami a takzvanými zásadami správné výrobní praxe. Firma klade velký důraz rovněž na šetrnost k životnímu prostředí. Všechny výrobky jsou označeny symbolem „Zelený bod“, který zajišťuje zapojení do systému zpětného odběru a využití obalového odpadu, tedy do recyklace prázdných obalů.

Kosmetické přípravky jsou současně klinicky a alergologicky testovány na polských i zahraničních dermatologických klinikách. Konzervanty jsou do výrobků přidávány v minimálním možném množství, aby se co nejvíce snížilo riziko možných alergií. Tradiční kosmetická společnost přitom v rámci testů kvality používá moderní technologie a netestuje výrobky na zvířatech.

Cílem je spokojený zákazník

Mottem společnosti je nabídnout kvalitu za rozumnou cenu. Výrobky se opírají o vědecky prověřené přírodní složky doplněné moderní technologií. O neustálý pokrok na trhu kosmetiky se stará široká výzkumná základna čítající několik laboratoří a oddělení kontroly kvality. V dnešní době nelítostné konkurence na farmaceutickém trhu se tak hlavním měřítkem úspěchu stává loajalita a zejména spokojenost zákazníků.

Důkazem několikaleté kvality je bezpochyby skutečnost, že Ziaja slaví již 25. výročí a ve svém portfoliu výrobků nabízí desítky kosmetických přípravků pro děti i dospělé, které spojují prvky tradice s moderními trendy. Svou pokožku tak můžete nechat hýčkat například kakaovým máslem, mořskou řasou, manukou a šafránem nebo můžete sáhnout po některé z tradičních řad, jako jsou Přírodní oliva a Kozí mléko.

Více informací naleznete na: www.ziaja.cz

Líbí se vám článek?
+5 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Rakovina hrozí téměř každému, která je nejhorší?
Články: Rakovina hrozí téměř každému, která je nejhorší?
Jenom v Evropě se každý rok...
Diabetická neuropatie
Články: Diabetická neuropatie
Cukrovkou trpí v České...
Kolorektální karcinom
Články: Kolorektální karcinom
Kolorektální karcinom je...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: