MUDr. Aleš Ducháček

Přidat vaše doporučení   zobrazit doporučení ostatních (3)


Adresa:

Synlab Czech s.r.o.- ambulance praktického a závodního lékaře
U Vojenské nemocnice 1200
169 00 Praha 6 - Střešovice

GPS: N 50°5.4' E 14°21.804'

Telefon: +420 277 010 550Doporučení lékaře uživateli Přidat vaše doporučení | doporučeno: 3x
Autor doporučení: | 16.12.2015

Dobrý den , pane doktore jdu na krev mám srážlivosti krve , ale bojím se když jsi dám brko ( málo trávy a víc tabáku) a dám si maximálně 3 nebo 4 šluky, a půjdu na konci ledna nebo na začátku února na krev tak se bojím jestli jsi mi to objeví v krvi nebo moci ? Kdyby mi voní říkali nebo volali ty výsledky jaký mi vyšli aby tam nebyla ta tráva , někde v papírech napsáních ? Děkuji za odpověď . Ale přemýšlím jestli mám dát to brko (málo trávy , víc tabáku ) nebo ne když půjdu na krev. To brko mi pomáhá , ale neberu to každej den .. Jenom jednou za 14 dní nebo za 21 dní .

Autor doporučení: | 11.12.2015

Musím věřit, že dr. Ducháček si zachová ten optimismus, pro který si dosud nemyslí, že na neukázněné pacienty se musí tvrdě. Takže děkuji za shovívavost a pomoc. A měl jste pravdu = opravdu to je p..... K869 + K831. U jsem položil příslušnou otázku, ale co kdyby... Prosím, jak se jeden dostane k biologické léčbě? Děkuji Dr. Štefan Rybár

Autor doporučení: | 17.7.2015

Jsme u pana doktora DUCHÁČKA, registrována celá rodina. Mohu jen tohoto lékaře jen doporučit. Veškeré problémy s vámi probere, vysvětlí a doporučí léčbu či jiné úkony. Pak už záleží jen na pacientovi jak se danému problému postaví. Za dobu co tohoto lékaře navštěvujeme nemůžeme celá rodina dát ani malinké minus!

 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: