MUDr. Gabriela Pekařová

Přidat vaše doporučení   zobrazit doporučení ostatních (6)


Adresa:

Gynekologická ordinace NATALÍNA, s.r.o
Kvestorská 8/278
140 00 Praha 4

GPS: N 50°2.928' E 14°26.802'

Telefon: +420 261 222 070, 6
Email: vaclav.mazanek@gynekologie-praha.cz
Webové stránky:Doporučení lékaře uživateli Přidat vaše doporučení | doporučeno: 6x
Autor doporučení: | 3.11.2013

Absolutne doporučujem.Je výborný človek a tiež vynikajúca profesionálná lekárka. Od mnohých som počula na ňu chválu. Som typ,ktorý sa bojí chodiť k lekárom. Ale sama som sa presvedčila,že je znamenitý´človek i lekár.

Autor doporučení: | 4.10.2013

Paní doktorka je opravdu velmi milá, velmi vtipná a dokáže pacienta uvolnit, pobavit, což u ženského doktora považuji za extrémně kladné. Má velmi osobní přístup, každého klienta osobně přivítá podáním ruky, to jsem jinde nezažila. Věnuje každému tolik času, kolik potřebuje, detailně probírá potřeby jedince. Je skutečně perfektní!

Autor doporučení: | 21.7.2012

Nic moc... Kdysi, jak už bylo řečeno, to opravdu vedli odborníci, ale paní doktorka Pekařová si na odbornici jen hraje. Přístup k pacientovi opravdu arogantní.Navíc v této ordinaci dost funguje tahání peněz z pacientek.Hlavně tzv. těhotenský balíček. Když si ho nezplatíte a není to teda málo, moc se s Vámi nebaví. Špatný přístup, jsem určitě nee!

Autor doporučení: | 11.4.2012

S gynekologickou ordinací Natalína, kde paní doktorka Gabriela Pekařová (nyní Mazánková - dále to raději nekomentuji...) jsem měla vždy opravdu skvělé zkušenosti. Paní doktorka, která tuto ordinaci zakládala Eva Mazánková - Outlá, byla opravdu nejen profesionál ve svém oboru, ale navíc skvělý člověk a báječná žena, se kterou byla radost se setkat. Toto se o paní doktorce Gabriele Pekařové - Mazánkové, říct nedá. Nejenže s Vámi příliš nekomunikuje, při objevení myomu mě tedy příliš neuklidnila, spíš naopak, a pak se ukázalo, naštěstí! že to nic nebylo. Bohužel na jejich www stránkách už není vidět, že tam funguje také pan doktor Kuneš, který je tam tuším jen jeden den v týdnu, a to je jediné, co mě tam ještě drží. Ten je opravdu přínosem pro tuto ordinaci, kterou jsem ráda navštěvovala za paní doktorky Evy Mazánkové - Outlé. Jde zajisté v jejích kolejích. Cítíte se bezpečně pod profesionálním lékařským dohledem, pan doktor s Vámi mile komunikuje, je kovaný v oboru a zajisté příjemný i jako člověk.

Autor doporučení: | 17.1.2010

Dobrý den, nedoporučuji paní Dr.Pekařovou jako gynekologa. Gynekologii Natalína jsem navštěvovala asi 4 roky, byla jsem spokojená s tehdejší lékařkou paní Dr.Galambošovou, je výborná - bohužel co odešla na MD a nastoupila po ní MUDr.Pekařová, hledám si novou gynekologii. Je to pořád to stejné - lékařka je arogantní,nesympatická, nedá vám dostatek informací, peskuje, nevysvětlí, často ji ujede něco co patří spíš do hospody než na gynekologii a navíc nevěnuje příliš pozornost vašim potížím.Trochu mě zaráží, že si paní Dr.vybrala tuto práci protože ji evidentně nedělá ráda.

Autor doporučení: | 10.6.2009

Příliš nezkušená a poněkud sebevědomá lékařka. Jako velký handicap shledávám absenci lidského a citlivého přístupu k pacientům. Celková neochota o cokoli požádáte. Nedoporučuji!

 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Pannenská blána | Od: Růženka | 6.12.2014 21:10
Dobrý den, je mi 14 a nemohla jsem si pomoct a prostě
jsem si strčila ukazováček do pipinky, chtěla jsem totiž
vědět jaké to je a nejsem si jistá jestli jsem panna.
Chápu správně že jak je otvor do vagíny tak přez ní by měla
být ta blána?
Pokud ne tak kde tedy je?
Děkuji mnohokrát za odpověď.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: