Paracetamol accord 500 mg šumivé tablety

Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:100
Síla:500MG
Typ balení:Strip
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:10
Síla:500MG
Typ balení:Strip
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:10
Síla:500MG
Typ balení:Obal na tablety
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:16
Síla:500MG
Typ balení:Strip
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:1X10 +KR
Síla:500MG
Typ balení:Obal na tablety
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:1X20 +KR
Síla:500MG
Typ balení:Obal na tablety
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:1X24 +KR
Síla:500MG
Typ balení:Obal na tablety
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:20
Síla:500MG
Typ balení:Obal na tablety
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:20
Síla:500MG
Typ balení:Strip
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:24
Síla:500MG
Typ balení:Strip
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:2X8 +KR
Síla:500MG
Typ balení:Obal na tablety
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:30
Síla:500MG
Typ balení:Strip
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:3X10 +KR
Síla:500MG
Typ balení:Obal na tablety
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:3X20 +KR
Síla:500MG
Typ balení:Obal na tablety
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:3X8 +KR
Síla:500MG
Typ balení:Obal na tablety
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:5X20 +KR
Síla:500MG
Typ balení:Obal na tablety
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Cesta podání:Perorální podání
Léková forma:Šumivá tableta
Velikost balení:60
Síla:500MG
Typ balení:Strip
Účinná látka:Paracetamol (N02BE01)
Indikační skupina: Analgetika, antipyretika

Držitel rozhodnutí o registraci:
Accord Healthcare Limited, North Harrow (Velká Británie)
Příbalová informace (zvětšit) Pokud máte problém se zobrazením dokumentu, můžete si ho stáhnout.
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: