Chtěla bych poprosit o radu 19...

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu 19 měsícu se pokoušíme o otěhotnění a zatím se nedaří. Můj gyn. mi udělal vyšetření: mop, cytologii - vše dobré. Doporučil mi i nadále měření baz. teploty, (graf mi různě stoupá a klesá, ale zdá se že ovulace nastáva), a že mi napíše doporučení to centra rep. plodnosti. Neprovedl mi ale žádné jiné vyšetření, ultrazvuk a iné.. A tak bych se chtěla poptat, zdali je tenhle postup adekvátní a je čas navštivit centrum ( kde mi provedou vyšetření), neboli zkusit jiného gynekológa ? Děkuji.

Odpověď odborníka:

váš gynekolog vám provedl zákl vyšetření, které ale ke 100% objasnění příčiny sterility nevedou, ale je nutné je mít.bylo by vhodné vyšetřit Váš hormonální profil a provedení USG vyšetření ke stanovení ovulace či anovulace,dále vyšetření spermiogramu , po zhodnocení těchto základních vyšetření lze naplánovat ev další vyšetření -laparoskopie,ev. jinou vyšetřovací metodu ke stanovení průchodnosti vejcovodů, dále hysteroskopie, genetické ev imunologické vyš-tato vyš. by ale zřejmě vedena v C.A.R.

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x