Chtěla bych se zeptat, v...

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, v listopadu loňského roku jsem po osmi letech vysadila antikoncepci, menstruace dvakrát proběhla normálně cca po 35 dnech a silnější než s prášky. Ale potom jsem v únoru onemocněla anginou a brala ANT a menstruace se nedostavila, byla jsem u svého gynekologa a ten mi děla poševní ultrazvuk s tím,že mam málo hormonů a že by to zatím nechal, aby se to samo upravilo. Asi po 48 dnech se dostavilo slabé jednodenní krvácení a jinak nic. chtěla bych ale otěhotnět, tak se chci zeptat, jestli mam čekat nebo začít se nějak léčit?Před antik. jsem mívala dost nepravidelnou MS a léčila se proverou. Moc děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

pokud po vysazení HAK nemenstruujete, předpokládám, že ani nedochází k dozrávání vajíčka , což může být samozřejmě příčinou sterility.1.bude třeba obnovit menstruační cyklus, poté ovulační cyklus ev .vyvolat ovulaci pomocí hormonálních tablet ev injekčí formou je třeba vyšetřit váš hormonální profil a ultrazvukové vyšetření

 
 
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: