Chtěla jsem se zeptat, užívám...

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, užívám antikoncepci a pře 14 dny jsem brala antibiotika. Byly pouze na 3 dny, ale učinkovaly týden, protože jsem potřebovala rychle vyléčit angínu. Ještě při antibiotikách jsem měla pohlavní styk s přítelem. Chtěla jsem se zeptat, jestli mě mohli přerušit antikoncepci. Za pár dní po styku mě občas bolel žaludek a bylo mi na zvracení a tenhle týden sem taková lítostivá, rozbrečí mě třeba, když se s přítelem pohádáme, při tom jsem nad tím vždycky jen mávla rukou... O chutích nemluvě, pořád bych něco jedla. Navíc se mi pod pupíkem, jak jsou vaječníky, udělalo malinko bříško. Mívávám to, když čekám menstruaci, ale když se mi to udělalo teď, měla jsem do menstruace minimálně 14 dní. Prosím poraďte. Netušim, co se se mnou děje. Děkuji moc za odpověď a přeji krásný den.

Odpověď odborníka:

vše už je asi vyřešené, antibiotika mohou snížit učinek antikoncepce- takže jste otěhotnět mohla

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: