Již rok se snažíme s přítelem o...

Dobrý den. Již rok se snažíme s přítelem o miminko. Stále se nedaří, je nám 30 let. Trochu se začínáme bát. Lékař mě prohlídl a zdá se mu vše v naprostém pořádku. Jen by mě zajímalo. Od doby, co neberu antikoncepci, dostávám menstruaci o pár dnu dříve, jen špiním a asi po třech dnech přestanu, někdy silněji, stejně jako u menstruace, někdy slabě. Bolesti v podbřišku jsou také podobné. Potom trvá cca další tři dny, než dostanu menstruaci. Trvá to takto opravdu celý rok, každý měsíc. Chci se zeptat, zda je to normální, zda se mé tělo jen čistí a když si chci spočítat ovulaci, který první den mám počítat?! Antikoncepci jsem brala nepřetržitě 12 let. Děkuji předem za odpověď.

Odpověď odborníka:

Obnova prav.menstr. cyklu po vysazení HAK může trvat libovolně dlouhou dobu, proces čištění to není, hladiny poklesnou po HAK velice rychle,jako 1. den počítejte až regulerní krvácení, idealní by bylo provedení ultrazvukového vyšetření ev. odběr horm. hladin zda k ovulaci dochází v polovině cyklu nebo ne

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x