Když neberu žádnou hormonální...

Dobrý den, Když neberu žádnou hormonální antikoncepci, mám problémy s alopecií, vypadáváním řas a nechtěným ochlupením na těle. Když ji beru,tak se mi stav o hodně zlepší,ale zas trpím velkýma migrénama s poruchou vidění. Vyzkoušela jsem snad všechny HA. Je něco,co by mně pomohlo ? Děkuji Máchalová

Odpověď odborníka:

hormony, které jsou obsaženy v HAK příznivě ovlivnují vaše potíže s ochlupením, ale mohou působit bolesti hlavy a migreny, řešení je obtížné, vzhledem k migrénám by bylo nejlepší HAK vysadit a alopecii atd se snažit vyřešit z kožním lékařem

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x