Moc vás prosím o radu. v...

Dobrý den, moc Vás prosím o radu. V červenci 2009 jsem vysadila antikoncepci (Ministone). S přítelem by jsme si přáli miminko, ale dosud (září 09) jsem menstruaci nedostala. Doktorka mi předepsala Estrofem, prý jsem v "útlumu". Chtěla bych se pozeptat, zda je tento stav normální a jestli při těchto práškách budu moci otěhotnět. Děkuji.

Odpověď odborníka:

obnova prav. mensruačního cyklu a násl. ovulačního cyklu může po vysazení HAK nějakou dobu trvat, podání estrofemu pravděpodobně v kombinaci s gestageny je správné, obnoví se menstruační cyklus ale při užívání estrofemu pravděpodobně k ovulaci nedojde a pravděpodobně neotěhotníte

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Tlak na hrudi neznamená hned infarkt. Může jít „jen“ o rozhozené zažívání
Revmatismus
Články: Revmatismus
Revmatické nemoci jsou...
Polovina dospělých kuřáků má akné
Články: Polovina dospělých kuřáků má akné
Kromě nepěkně tmavé barvy a...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Zelený zákal
Články: Zelený zákal
Zelený zákal, glaukom, je...
Nepodceňujte po operaci křečových žil rehabilitaci
Články: Nepodceňujte po operaci křečových žil rehabilitaci
Odstranění křečových žil...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: