Moje klientka uzívá bunecnou...

Moje klientka uzívá Bunecnou výzivu fi. Herbalife. Má 4 letou dcerku(s PWS jeste nemá chut k jídlu) a ptála se mne, zda je vhodné tuto výzivu podávat jako cástecnou náhradu (výzivnou a zdravou) díteti a v jakém dávkování. Prosím poradte.

Odpověď odborníka:

S buněčnou výživou Herbalife u dětských pacientů nemám žádné zkušenosti. Pokud je mi známo produkty Herbalife slouží u dětí k redukci hmotnosti - formule a tablety nahrazjí některá z denních jídel. U dětí s PWS je problém nezkrotného pocitu hladu celoživotní (jde o specifickou pruchu v mezimozku). Rodiče učíme, že děti by měly dosáhnou pocitu sytosti vyváženou nízkokalorickou ale přitom objemnou stravou, která jim dodá pocit plnosti žaludku. Zda lze tohoto efektu dosáhnou pomocí Vašich produktů, nevím. Rodina by se měla o této možnosti poradit s ošetřujícím lékařem (endokrinologem) své dcery ev. s pediatrickou nutriční terapeutkou.

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x