Na začátku roku jsem prodělala...

Dobrý den, na začátku roku jsem prodělala tzv. zamlklý potrat. Paní doktorka mi předepsala Utrogestan, který beru od 16. do 25. dne cyklu 2x denně (užívám od března). Měřím bazální teplotu a používám ovulační testy, tudíž "správný okamžik" máme "podchycený". Stále se nám však nedaří znovu otěhotnět. Paní doktorka mě ujišťuje, že to chce trpělivost, ale už začínám být trochu nervozní. Mám strach, že je někde problém a zbytečně tedy "ztrácím čas". Můžu po své paní doktorce chtít nějaké vyšetření a v případě že ano, tak jaké? Předem Vám moc děkuji za odpověď, s pozdravem Jana K.

Odpověď odborníka:

vyšetření hormonálního profilu -odběr krve mezi 2.-5 dne cyklu, provedení USG vyš. v polovině cyklu ke stanovení ovulace, ev vyš spermiogramu to jsou opravdu pouze zákl.vyšetření nebo konzultaci v centru asist reprodukce ale ještě několik měsíců bych vše "nechal volnému průběhu"

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x