Před rokem jsem vysadila ha...

Dobrý den, před rokem jsem vysadila HA, kvůli nepravidelné menstruaci mi doktor nasadil prášky na úpravu cyklu, ted jsem dostala navíc prášky na vyvolání ovulace Clostyhbeghit. Brala jsem je 3-7 den cyklu. Teď mám už dva tři dny bolesti v podbřišku (12-14 den cyklu). Může to být ovulace a můžu při ní mít tyto bolesti? Dále bych se chtěla zeptat, zda je něco zvláštního, že mi kolem bradavek neustále rostou černé chloupky a nepomáhá ani jejich vytrhávání. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

ano může se jednat o ovulační bolest, ochlupení může být způsobeno vaším hormonálním stavem , bývá u tzv hyperandrogenního syndromu, který souvisí pravděpodobně také z vaší anovulací, ale to by měl potvdit nebo vyloučit odběr vašich hormonů

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Trombóza a embolie
Články: Trombóza a embolie
Hluboká žilní trombóza a...
Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Články: Kolik mužů prošlo vaší ložnicí?
Kolik mužů prošlo vaší...
Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
Články: Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
S příchodem jara mnoho lidí...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Kolorektální karcinom
Články: Kolorektální karcinom
Kolorektální karcinom je...
Nástup do školky: 6 tipů, jak předcházet nemocem
Puberta, období převratných změn
Články: Puberta, období převratných změn
I když děti v tomto věku...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: