Prosím můžete mi poradit s...

dobrý den,prosím můžete mi poradit s užíváním antidepresiv a se snahou otěhotnět.užívám asi dva roky tritico na noc.menzes nemám asi rok.může být mezi tím nějaká spojitost??slyšela jsem ,že dlohodobé užívání antidepresiv může ovlivnit ztrátu menzes.nikdy před tím jsem neměla promlémy ani otěhotnět ani s menstruací.děkuji vám za odpověd.dáša

Odpověď odborníka:

ano. některá antidepresiva ovluvnují činost hypofyzy- podvězku mozkového a mohou způsobit anovulaci až vynechání menstr. cyklu bvylo by vhodné- pokud uvažujete o těhotenství- obnovit nejprve váš menstruační a ovulační cyklus,nejlépe by bylo vhodné vše prodiskutoivat s vaším gynekologem + terapeutem na psychiatrii

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Jícnový reflux Po jedné oslavě minuly rok, kde došlo na velkou konzumaci piva...
  • Léčba antibiotiky klacid Beru 2xdenně Klacid 500 na boreliózu,zatím typický...
  • Bolest ledviny Ráda bych se zeptala už druhý den a to i v noci mě bolí spodní...
  • Kvasinky V reakci na můj minulý dotaz a odpověď zde ( http://www.ulekare.cz...
  • Osteoporoza Moje matka(78 let) se léčí na osteoporozu kostí.Kvůli velkým...
  • Noční pocení příčiny Během posledních několika let se u mne objevuje problém s...
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x