Prosím o radu. je mi 27 let a po...

Dobrý den, prosím o radu. Je mi 27 let a po dobu pěti let jsem užívala antikoncepci depo provera. Byla mi doporučena lékařem! /kvůli jiné mé nemoci/. poslední injekci jsem měla koncem února. po měsíci přišlo první špinění, další začátkem května. pak po 14-ti dnech a dalši opět za měsíc. nyní je začátek srpna a já špiním už skoro 4 týdny!!! ze začátku to bylo takové slabounké a nyní /asi posledních 12 dní/ je to silné krvácení! Ne a ne přestat. Je to normální? Paní doktorka mi říkala, že to bude po injekcích rozhozené, ale že až tak?! Bohužel jsem neměla možnost jiné antikoncepce a ted jsme ve fázi, kdy bychom si přáli miminko. Co mohu udělat pro větší pravidelnost menstruace? a je tohle vůbec normální? prosím o radu. A probíhá při menstruaci vždy ovulace? Děkuji za odpověď a přeji příjemný den!

Odpověď odborníka:

menstr cyklus lze upravit pomocí dalších hormonů, je otázkou zda vyčkat spontánní upravy nebo se pokusit cyklus upravit, možná, že nezbyde nic jiného než vyčkat spontánní upravy cyklu , ne každý menstr. cyklus je ovulační

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x