Prosím vás o radu.s přítelem se...

Dobrý den,prosím vás o radu.S přítelem se snažíme o miminko.Před tím jsem 4 roky brala hormonální antikoncepci Femoden.Po vysazení antikoncepce jsem menstruaci dostala v běžném termínu.Další měsíc jsem si každý den dělala ovulační testy,ale pokaždé vyšly negativně.Mám obavy jestli ovulaci vůbec mám.Další menstruaci jsem zatím nedostala, přitom je to již 40 dní.Prosím poraďte jestli bych neměla navštívit gynekoložku.Předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

PO dlouhodobém užívání HAK v některých případech může trvat i několik cyklů než se obnoví menstruační a ovulační cyklus.Bylo by vhodné zkonrolovat hladinu vašich hormonů a provedení USG vyš..Podle výsleků naplánovat další postup.Pravděpodobně bude nutné indukovat ovulaci pomocí horm tablet , při neuspěchu horm. injekcí.Samozřejmě by bylo vhodné před léčbou vyšetřit rovněž spermiogram partnera

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Chlamidie Chtěla bych se zeptat byla u mě v krvi oběveny pozůstatky chlamidie...
  • Panenská blána Možná to bude znít pitomě ale doposud jsem nějak nepřemýšlela...
  • Karpály na ruce Na konci května jdu na operaci s levou rukou KT. Na pravé ruce...
  • Bolest v levém boku Je mi 13 let a mám dotaz. Poslední dobou mívám nepříjemnou...
  • Křivení pusy Moje 2,5letá vnučka při mluvení křiví pusu.Trvá to již více než...
  • Samovolný únik stolice Už pár dní mě trápí únik stolice. Myslela jsem, že se...
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x