Ráda bych se vás zeptala na něco...

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na něco ohledně mého problému. Několik let jsem měla pravidělnou menstruaci, téměř na den přesnou, teď se mi ale neobjevila už dva týdny, raději jsem proto navštívila svého gynekologa, ten mi sdělil, že těhotná nejsem, ale že si moje děloha dala "dvacet", že spí, vzal mi krev a nechal mi udělat testy. Moc tomu nerozumím. Když jsem se ptala, zda by to mohlo mít následky do budoucna s oplodněním, sdělil mi že ano. Chtěla jsem se zeptat, zda nebudete vědět, o jaký problém by se mohlo jednat,jestli ztráta menstruace může mít za následek i to, že jsem vynechala 3 tablety z antikoncepce minesse? A z jakého důvodu se stane, že žena ztratí menstuaci? Nejsem ve stresu, ani jsem nezhubla.Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

pokud užíváte delší dobu horm antikoncepci, může být menstruace slabší a po jejím vysazení může trvat i déle než se obnoví prav. menstr.cyklus, utlum mnest cyklu může být navozen hormonálně nebo při předčasném selhání vaječníků, to by se ale projevilo při odběru horm. profilu

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: