Aerius

Dobrý den, 3 týdny užívám na alergii lék Aerius.Před týdnem jsem měla dostat měsíčky,ale nedostala jsem je,jen jsem 2 dny mírně špinila.Těhotná nejsem.Může to být způsobeno těmito léky? Mám jít k lékařce a nechat si léky na alergii změnit nebo mám ještě alespoň měsíc počkat,jestli další měsíčky dostanu?Měla jsem už předepsaný Analergin,po něm jsme byla hodně unavená,pak Xizal,ten mi nezabíral a Cezeru,ale po ní mě bolela hlava.Tyto léky mě vyhovují,až na tu menstruaci...Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Tento lék by nijak neměl ovlivňovat menstruační cyklus, ani jsem se s tím nikdy nesetkala. Spíše půjde o nějakou hormonální dysbalanci.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x