Agolutin

Dobrý den, moje gynekoložka zjistila na utz, že mám cystu na vaječníku, která se o něco vždycky zvětší pokud mi nepíchne Agolutin a pokud dostanu Agolutin zase se trošku asi 1cm zmenší. Je 65x45cm veliká. Už 3x jsem dostala Agoluti a cítím se po něm celá nateklá a nervozní a přibrala jsem asi 4kg. Je toto po Agolutinu a pokud ano je možné řešit to jinak než Agolutinem. Mám zavedenou Mirenu asi rok může mít vznik cysty souvislost s tímto? Děkuji a přeji krásný den Martina

Odpověď odborníka:

Dobrý den, asi vás nepotěším, cysta je už poměrně velká, hrozí prasknutí, asi vám časem i paní doktorka navrhne její operativní odstranění. Jiné řešení této fázi už není. Souvislost s Mirenou by být neměla, nejspíš jde o všeobecnou hormonální dysbalanci /nerovnováhu/. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: