Akné

Dobrý den. Je to již rok co se léčí na chlamydie a začala jsem přírodní léčbu. Aloii vera pít plus detoxikacni čaje a je to již přes dva týdny co se mi dělá hodně akné. Jak na obličeji, zádech a dekolt což me opravdu hodně trápí. Chtěla jsem se zeptat com to může být. Mám na něco bvv z toho alergii? Obličej je jakoby pořád bolestivý a napnuty. Prosím o radu. Nebo je to detoxikacni projev? Jsem zoufalá a bezradná. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Milá Lucie, v tomto věku se stále ještě může manifestovat akne.Je ovšem pravda, že některé látky mohou dokonce i akne znovu vyvolat(kupř. hormony),ale i některé přírodní přípravky. Zkuste vysadit detoxikační čaje a zakupte si čistící pleťovou vodu.

MUDr. Jitka Dobešová
MUDr. Jitka Dobešová

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Šternberk

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x