Akne

Dobry den, rada bych se zeptala zda se projevuje vetsi mnozstvi akne,kdyz jsem prestala brat antikoncepci pred pul rokem a pote jsem chodila ke kosmeticce na cisteni pleti a uz je to dva mesice, co k pani nechodim a stale se mi projevuje vetsi mnozstvi akne. Je mi 22let a celkem me to zacina trapit a uz nevim co mam delat.Nevite jak nato ?? :-) Dekuji Dibdiakova

Odpověď odborníka:

Váš případ je typický a velmi častý. Běžně po vysazení antikoncepce i ve vyšším věku dojde ke zhoršení akné, bude to asi vyžadovat dlouhodobější teapii ( měsíce). navštivte kožního lékaře, kosmetiku zatím nedoporučuji, až dle vyjádření lékaře.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěž o krém BELOBAZA®

Belobaza je krém pro každodenní péči, ochranu a regeneraci suché, citlivé a podrážděné pokožky.

 celý článek

x