Akné

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak je možné léčit akné, které mi se mi vytvořilo po vysazení ATC. Používala jsem Minervu od 16 let. Nyní jsem vysadila ATC a během 2 měsíců mám dekolt a záda plná pupínků. Jak je možné se jich zbavit? Je mi 28 let a žiji v Itálii. Nemohu si tak dojít ke svému dermatologovi. Co se dá na takový problém používat? V pubertě jsem používala Zineryt a tehdy mi pomohl. Je možné jej používat i ted? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Na akné můžete používat Zineryt či jiné lokální antibiotikum, ale obávám se, že při takto velkém výsevu tato terapie nebude dostačující.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jak si rozdělit péči o dítě?
Články: Jak si rozdělit péči o dítě?
Střídavá péče, která...
Když psoriáza opravdu svědí…
Články: Když psoriáza opravdu svědí…
Asi víte, že když vás něco...
Křečové žíly v těhotenství je třeba více sledovat
Články: Křečové žíly v těhotenství je třeba více sledovat
V těhotenství přispívá ke...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Sinice a koupání v přírodě
Články: Sinice a koupání v přírodě
V rybníku nebo přehradě...
Parazité - nechtěné suvenýry v lidském těle
Články: Parazité - nechtěné suvenýry v lidském těle
Není to příjemné pomyšlení...
Kyselina acetylsalicylová dokáže pomoci i srdci
Články: Kyselina acetylsalicylová dokáže pomoci i srdci
Aspirin, acylpyrin, nebo...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: