Akne a diane 35

Dobrý den, rok jsem brala antikoncepci diane 35 z duvodu akne, plet se mi po ní perfektně vyčistila. Po roce ( květen 2009) jsem ji vysadila, dlouho jsem nedostala menstruaci - skoro 3 měsíce a začala jsem se o prázdninách pomalu osypávat. S diane jsem začala opět na začátku září s tím, že jsem ji potřebovala i jako antikoncepční metodu, ale plet se mi začala pomaluzhoršovat a nyní mám i větší podkožní boláky. Nyní začnu brát třetí platíčko a žádné zlepšení nevidím, anopak zhoršení. Chtěla bychs e zeptat, kdyby mohla diane zase působit na mou plet? Popřípadě, jestli ještě zapůsobí, doufám, že ano. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Je možné, že pozitivní efekt se nedostaví vůbec. Rozhodně navštivte kožního lékaře, který vám doporučí další doplňkovou léčbu.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Tipy pro kvalitní spánek aneb Jak se vyspat dorůžova
Články: Tipy pro kvalitní spánek aneb Jak se vyspat dorůžova
Těšíte se po náročném dni...
Co se skrývá za pocitem studených rukou a nohou?
Články: Co se skrývá za pocitem studených rukou a nohou?
Pocit studených rukou a...
Závislost na hypnotikách
Články: Závislost na hypnotikách
Nebenzodiazepinový lék...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Seniorům píše hypnotika i několik lékařů najednou
Články: Seniorům píše hypnotika i několik lékařů najednou
Kdo z nás se rád pořádně...
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Červovitý přívěsek, který...
Přírodní léky na nespavost. Které byliny vám opravdu pomůžou?
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: