Akné po vysazení ha

Dobrý den, pár měsíců po vysazení HA, bojuji s těžkou formou akné. Momentálně beru tablety Acnevac a ráda bych k nim začala užívat tablety zinku a zajímalo by mne, zda je to možné a nezpůsobilo by to kontraindikaci. Popřípadě budu ráda za nějaké další tipy. HA již brát bohužel nemohu. Mám v plánu navštívit kožní, kde mi předepíší X dalších mazadel. Děkuji za odpověď a přeji krásný den. :-)

Odpověď odborníka:

Užívat zinek v kombinaci s dalšími potravinovými doplňky na akné jistě můžete, ale nemyslím si, že by to mělo nějaký zásadní efekt. Raději navštivte kožního lékaře, vhodným zevním lékem pro vás by byla např. mast Duac ( ale je jen na předpis).

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x