Aknenormin

dobrý den, kožní mi předepsala aknenormin 30mg denně, beru ho již 8 dní, ale pleť je o hodně mastnější, nemá být spíše vysušená?a není to třeba malá dávka?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, doporučoval bych kontrolu přímo s ošetřujícím lékařem, který ná Váš přesný zdravotní stav. Obecně ale platí, že u kožních přípravků může být nástup účinků pozvolnější. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Denzitometrie
Články: Denzitometrie
Denzitometrie je...
Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Články: Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Nehty postižené plísněmi...
Svalová biopsie
Články: Svalová biopsie
Svalová biopsie je řídce...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Tasemnice
Články: Tasemnice
Tasemnice je střevní...
Přestáváte kouřit? Pozor na nebezpečné cukry a tuky
Články: Přestáváte kouřit? Pozor na nebezpečné cukry a tuky
Odvykání kouření je...
Proč ženy předstírají orgasmus a muži si nepřejí znát pravdu
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: