Aknenormin - bolest páteře

Zdravím, už přes 14 dní beru aknenormin 30mg denně po 10mg a posledních pár dní mě bolí páteř, třeba když se protahuju a pak se vracím do původní polohy tak to táhne a bolí, když se chci zhluboka nadechnout apod. Může to být kvůi aknenorminu?

Odpověď odborníka:

Aknenormin má celou řadu vedlejších účinků, ale s bolestmi páteře jsem se zatím jako s vedlejším účinkem nesetkala. Navštivte neurologa.

MUDr. Jitka Dobešová
MUDr. Jitka Dobešová

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Šternberk

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x