Anorexie

Dcera zhubla během jednoho měsíce o 8kilo byli jsme u lékaře který nám poradil stálý dohled nad tím aby dcera pravidelně jedla měli jsem na to 3týdny ale opět zhubla o 4kila jsem si jistá že snídaně jedla a obědy taky i svačiny po dobu těch 3 týdnu...tet je v nemocnici v Ustí nad labem po domluvě s lékařkou jsme jí radči hospitalizovali dcera měla problém ještě než začala hubnout že jí u nás u baráku přepadl pedofil který jí tahal do auta...toto obtěžování tímto mužem se stalo ještě 3krát museli jsem navštívit psychiatra protože i často mluvila o smrti ne že se chtěla zabít ale jak to bude až umře a měla z toho strach toto přestalo a začalo to s hubnutím...dcera je ve škole velice dobrá má vyznamenání ráda čte a zajímá se o historii...dceři je 13let ale její psychika je velice špatná ale já jako matka se jí věnuji mám ještě syna který dlouhodobě nemocný dětí jsem vychovala 6 tak si myslím že s dětmi umím i když dcera poslední 3 týdny jedla tak i přesto zhubla...myslím že to je asi psychikou ne že by nechtěla jíst nebo si myslíte že muže být nějak jinak vážně nemocná jsem z toho uplně na dně a trápím se vím že tet je v nemocnici že nejspíše tam něco určitě zjistí jaká je příčina ale přesto prosím a radu myslím si že víc hlav víc ví předem děkuji za odpověd Ivana Gubčová

Odpověď odborníka:

Milá paní Ivano. Vaše dcerka prochází zřejmě velmi náročným obdobím. Je dobře, že je nyní v nemocnici, jistě tam bude mít prostor pro postupné řešení toho, co prožila, dostane se jí psychoterapeutické pomoci adekvátní jejímu věku, navíc na oddělení třeba potká mladé lidi s podobným trápením.
Vy sama si rozhodně nic nevyčítejte. Není pochyb o tom, že se svým dětem věnujete, snažíte se podle svých sil spoluprožívat jejich zkoušky. Nyní máte plné právo na podporu ze strany zdravotníků- důvěřujte jim a snažte se o co nejužší spolupráci. Moc a moc držím palce.

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: