Antidepresiva

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,zda-li se tloustne při užívaní Sertivanu,děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, po všech antidepresivech se trochu přibírá, tedy i po Sertivanu. Ale tento váhový přírůstek lze korigovat úpravou stravování, když nebudete jíst více než obvykle, neměla byste mít s váhou problém. Zdravím Vás.

MUDr. Lea Blahníková
MUDr. Lea Blahníková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Obvodní lékař, Vidnava

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x