Antikoncepce

Dobrý den, už si nevím rady. Před 21 dny jsem začala poprvé užívat antikoncepci Sylviane, menstruace při braní nebyla nějak extra dlouhá, ale zhruba po týdnu se mi začalo dělat nevolno, jsem nafouklá a mám píchání a bolest v podbřišku. Nyní mám 7 denní pauzu a čekám na příchod menstruace. Také se mi objevily časté výkyvy nálad a dokonce, již po druhé i zánět močového měchýře. Myslíte, že toho může být z antikoncepce?

Odpověď odborníka:

Je to možné,některé pacientky antikoncepci špatně snáší někdy pomůže změna preparátu jinou eventualitou je potom tělísko. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: