Antikoncepce

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat na problém s antikoncepcí.Už 6 let užívám antikoncepci Jangee a nikdy jsem s ni nejake velke problemy nemela.Ale poslední tři měsíce se mi stává,že v půlce platíčka, mi natečou prsa, která bolí a taky cítím bolest v podbříšku jako při příznacích menstruace. A zhruba za 3dny se dostaví špinění které trvá až do dobrání platíčka a pak příjde klasická menstruace. Docela mě to už otravuje, Je možné že už mi antikoncepce nezabírá tak dobře a je na čase změnit značku? nebo má to vliv i na to že jsem v krátké době přibrala 5kg? Vážím 67. děkuji za odpověď. Pěkný den.

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Nevím kolik je Vám let, neznám Váš celkový zdravotní stav , což vše jsou hlediska, která se při výběru vhodné antikoncepce zohledňují. Jednou z možností je přechod na Jangee 30, pokud již neužíváte. Jinak je to na delší pohovor, rozhodně bych řešil osobní schůzkou s Vaším gynekologem.

MUDr. David Neubert
MUDr. David Neubert

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: