Antikoncepce

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně toho, že mam návaly horka a ostatní problémy spojené menopauzou ,ale lékař mi tvrdí pokuď beru antikoncepci tak nemůžu mít žádné příznaky .Je to možné. Antikoncepci beru Nelli. Děkuji

Odpověď odborníka:

Pokud užíváte antikoncepci tak výpadové příznaky které jsou způsobené nedostatkem hormonů skutečně nejsou, může se jednat o jinou například interní příčinu vašich obtíží. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Zánět slepého střeva vzniká...
Ochranné faktory v opalovacích krémech – fakta a fikce
Články: Ochranné faktory v opalovacích krémech – fakta a fikce
Snahu o ochranu kůže před...
Když se rakovina rozšíří do kostí
Články: Když se rakovina rozšíří do kostí
Toto zhoubné onemocnění...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Bitva proti spáleninám od slunce: vyhrajte ji s pomocí přírodních prostředků
Alkohol nervy nezklidňuje, ale naopak devastuje!
Články: Alkohol nervy nezklidňuje, ale naopak devastuje!
Dlouhodobé pití představuje...
Alergici, pozor na to, co jíte!
Články: Alergici, pozor na to, co jíte!
Být alergikem znamená dávat...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: