Antikoncepce

Dobrý deň mám väčší problém. Začala som po prvýkrát brať antikoncepciu . Už je to 8 deň čo krvácam.ale z tých tabletiek mi bolo aj dosť zle,krútila sa mi hlava,často na zvracanie,nízky tlak..tak som ich prestala brať .včera som uz nezobrala tabletku je mi lepšie ale stále krvácam. Prosím poraďte kedy to prejde ?.upraví sa to do normálu ? Som v zahraničí a tu ma ani nevyšetrili.Potrebujem poradiť co mám robiť . Ďakujem.

Odpověď odborníka:

Pokud jste vysadila můžete ještě několik dní krvácet pokud by krvácení sílilo bez vyšetření a nasazení léčby se neobejdete. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: