Antikoncepce

Chtěla jsem se zeptat beru antikoncepci artizia rok a pul a měla jsem menstruaci. Po menstruaci jsem si vzala první prášek o dve nebo tři hodiny pozdíš (byla jsem na festivale kde jsem nemela pojem o čase) a pak jsem jeden prášek zapomnela a třetí den kdy jsem měla brát třetí tak ten sem si vzala taky o dvě hodiny pozdíš a mezi tím jsem měla pohl. styk a mám pořád takové divné křeče v podbříšku. Mohlo by to něco znamenat ?

Odpověď odborníka:

Veroniko,
těžko říci, ale teoreticky to může znamenat, že začnete špinit, protože jste antikoncepci užívala nepravidelně.
Dále ovšem, pokud jste zapomněla v 1. týdnu užívání užít tabletu déle, než 24 hodin a měla jste pohlavní styk, je zde i možnost otěhotnění.
Držím palce, ať vše dopadne k Vaší spokojenosti.
S pozdravem,
MUDr. Klímová

MUDr. Nikola Klímová
MUDr. Nikola Klímová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: