Antikoncepce

Hezký den, je mi 30 let a s asi 2 letou přestávkou užívám od 18 let hormonální antikoncepci. V posledním roce jsem začala užívat HA Bonadea a vše bylo v pořádku. Celý život mám celkem dlouhý (cca 9 dní) a první 4 dny velmi silný mezes. Ale v posledních 4 měsicích se něco změnilo, a já mám menstruaci asi 5 dní a velmi, velmi slabou. Chtěla bych se zeptat, v čem tato změna může spočívat? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Nemějte obavy při antikoncepci bývá menses slabá, pokud je cyklus pravidelný je vše v pořádku. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x