Antikoncepce

Dobrý den, Užívam antikoncepci Yaz. Minulý měsíc jsem jela na dovolenou a měsíčky mi mely skoncit v den odjezdu na dovolenou,jelikož se mi často stává,že se mi měsíčky prodlouží kvůli změně prostředí,mela jsem je dýl,než je zvykem. Problém je ale v tom,že jsem ,,měsíčky ´´dostala za ctrnáct dní po dovolené a stále jsem užívala oranžové tabletky,mela jsem až za dva dny užít bílé. Jelikož jsem už měsíčky měla,neužila jsem bílé,protože jsem si myslela,ze je to kvůli té změně prostredí.

Odpověď odborníka:

Udělejte po začátku krvácení 7 denní pauzu a začněte z nového platíčka. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: