Antikoncepce

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Měli jsme s přítelem nehodu s preservativem-14.7., ale po 18hodinách jsem dostala od svého gynekologa prášky PO, těhotná bych být něměla,test vyšel negativně.Menstruaci jsem po těch práškcích dostala o týden dřív. Je mi 16 let a gynekolog mi 15.7. předepsal HA Jeanine, je to má první antikoncepce. Začala jsem jí brát první den cyklu-což bylo 23., tudíž, dejme tomu 7dní.. Ale stále mě lehce bolí břicho a slabě krvácím, může to být z HA? Mám si zajít k lékaři?A třeba změnit HA? Nebo to ještě týden "vydržet" jí brát?

Odpověď odborníka:

V prvních 3 cyklech po nasazení se slabé krvácení nebo pocit napětí v podbřišku často vyskytuje příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: