Antikoncepce

Dobrý den, Mám takový problém s antikoncepcí. Skoro rok a pul jsem brala antikoncepci Katya, najednou jsem začla trpět na záněty močových cest, brala jsem antibiotika, ale jakmile jsem je dobrala za měsíc jsem měla zánět znovu a opakovaně ( asi 5-6x do roku ). Podstoupila jsem vyšetření ale bezvýsledně. Nakonec jsem vysadila HA a od té doby jsem problémy neměla. Za pul roku jsem z vysazení měla problémy s akné, a proto jsem zašla za paní doktorkou pro antikoncepci Minerva. Beru ji 3 měsíc a záněty se vrátily. Paní doktorka tvrdí, že antikoncepce s tímto problémem nemá vůbec nic společného, že si za problém mužu sama- životosprávou. Zajímal by mě Váš názor na můj problém. Děkuji předem za odpověď.

Odpověď odborníka:

Opravdu asi půjde o souběh nikoliv o příčinnou souvislost Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: