Antikoncepce

Dobrý den, mám na Vás takový dotaz. Beru antikoncepci již 3. rokem a nikdy jsem neměla žádné potíže. Ovšem poslední dobou mám bolesti v podbřišku a časté výtoky, které dle mého nejsou "normální". Jaká může být příčina těchto problémů? Je možné, že za to může antikoncepce, kterou většinou beru bez přestávky na menstruaci? Je i toto vážný problém, který by mohl nějak zásadně škodit zdraví?

Odpověď odborníka:

dobrý den, měla byste občas udělat pauzu a odmenstruovat.jinak problém nevidím.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x