Antikoncepce

Dobrý den, může mít za vinu špatné dýchání antikoncepce?? Špatně se mi dýchá a pobolívá mě to na hrudi,HA beru 4 měsíce pak jsem ji na měsíc s vlastních duvodu vysadila a ted ji beru týden.děkuji za odpověd.

Odpověď odborníka:

Při špatném dýchání a bolesti na hrudi neprodleně navštivte interního lékaře a antikoncepci vysaďte,je potřeba vyloučit možné komplikace. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Pásový opar
Články: Pásový opar
Pásový opar, herpes zoster...
Spála
Články: Spála
Spála je infekční...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: