Antikoncepce

Mám na Vás otázku, rok jsem teď nebrala antikoncepci, po roce jsem ji znova začala brát (JEANINE), ten rok co jsem ji nebrala se mi menstruace ustálila , dostávala jsem ji vždy 11 nebo 12. v měsíci. Teď jsem si došla pro recept , s tím, že to začnu brát při menstruaci, měla jsem normální příznaky - zhoršila se mi pleť, bolelo mě břicho, tak jsem si vzala 11. první prášek( říkala jsem si mam to ustálené určite to bude zas) .. ale nějak se mi menstruace neobjevila beru prášky dál, bricho mě furt trochu pobolívá, jako když to mám,je tedy možné, že jsem si vzala prášek dříve zastavila(posunula) jsem tím menstruaci, nebo to může být nějaký vážnější problém ? Těhotná být v žádným případě být nemůžu ( neměla jsem sexuálního partnera ) k doktorovi jsem objednaná až na únor, tak se mi tam nechce běžet ted a plašit jeslti to něco není. Děkuji za odpéověď.

Odpověď odborníka:

Doberte platíčko,udělejte pauzu. Mělo by to být v pořádku, jen bych nespoléhala na účinnost antikoncepce.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x