Antikoncepce

Dobrý den, užívám již třetí plátíčko akntikoncepce Lunafem bez pauzy a objevilo se u mě krvácení. Při předchozím platu jsem týden užívala antibiotika tak nevím zda to může být tím, chtěla bych se zeptat zda mám ted užívání přerušit nebo v něm pokračovat do konce plata. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Antibiotika na vině nebudou, dokončete nasazené platíčko a poté si udělejte 7 denní pauzu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Orgasmus u ženy
Články: Orgasmus u ženy
Příčin, které způsobují, že...
Užíváte warfarin? Pozor na to, co jíte!
Články: Užíváte warfarin? Pozor na to, co jíte!
Pacientů léčených...
Zánět dutin
Články: Zánět dutin
Zánět dutin, sinusitida, je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Hypofunkce štítné žlázy
Články: Hypofunkce štítné žlázy
Hypofunkce štítné žlázy...
ERCP
Články: ERCP
ERCP, endoskopická...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: