Antikoncepce a bolesti břicha

Dobrý den, před devíti dny jsem začala brát první antikoncepci (clormetin). Od začátku mě pobolívalo břicho. To teď přechází na bolesti břicha během celého dne, hlavně v horší části u žeber (pravá strana). Navíc mám pocit neustále nafouknutí břicha. Je to velice nepříjemné a necítím se zcela ve své kůži. Měla bych pokračovat v braní Ha, nebo co nejdříve zamířit k doktorovi a pořešit změnu antikoncepce?

Odpověď odborníka:

Slabé pocity v podbřišku mohou být,ale rozhodně ne bolesti až v podžebří rozhodně navštivte lékaře k objasnění příčiny Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x