Antikoncepce a bolesti v podbříšku

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je v pořádku, když mě při brání posledních 3 nbo 2 pilulek pobolívá v podbříšku? Tedy pár dbní před menstuací? Beru HA Minerva. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Lůco! Myslím, že to je odpověď Vašeho těla, které je už nachystáno na menstruaci. Jako negynekolog bych se přikláněl ke zkrácení cyklu o ty dvě tablety, což se v praxi ale nedělá, takže radím konsultovat gynekologa a popřemýšlet nad změnou preparátu.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Fraxiparine Chcela by som sa spýtať keď som 10 dní brala Fraxiparine z dovodu...
  • Ekg Je mi 31 let a byla jsem u OL,kde mi bylo natočeno EKG. Jelikož se lékaři...
  • Bederní páteř Jsem po operaci od února letošního roku, dynamické neutraizace...
  • Tea tree oil Je to sice netypické, že se na Vás obrací muž, ale přesto doufám...
  • Vysoký tlak i tep nervového původu Je mi 32 let a v létě mi byl dvakrát...
  • Bolesti břicha Mám asi rok různé zdravotní potíže, které se neustále mění...
 
Naposledy čtené: