Antikoncepce a hnědý výtok

Je mi 26 let a už 10 let beru antikoncepci Lindynette.nikdy jsem neměla žádné problémy až ted necelý rok mívám mimo menstruaci hnědý výtok.týden po menstruaci mam klid ale pak začne hnědý výtok,který mám každy měsíc většinou až do dobrání prášků a nastupu menstruace.na gynekologii mam vždy vysledky v pořadku.nedavno mi dělali i odbery a vse je vporadku.jinak žádné problémy nemám.ani svědění či pálení nebo bolesti v podřišku....ani o tom nevím,poznám to vždy až na kalhotkách.....V lednu jsem byla na gynekologii a řekla to lékaři,ten mi na to nerekl nic ze je vsechno v poradku a až na mé naléhání mi zmenil mi antikoncepci na Laverette,kterou beru ted sedmý měsíc ale nenastala žádná změna.Pokud by se jednalo o vřídek či hormonální nerovnováhu tak co s tím mohu dělat???opravdu je nepříjemné a nenormalní pořad špinit a bát se kdy zase budu mít výtok,který mi tak akorát ničí spodní prádlo i klidný život!!!.... :( přece na to nějaka jasná odpověd být musí! děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Je potřeba odlišit zda se jedná o slabé krvácení z povrchu čípku nebo z dutiny děložní ,pokud z dutiny tak by byla vhodná změna preparátu případně potíže vyřešit zavedením tělíska Mirena. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: