Antikoncepce a krvácení

Dobrý den, přibližně rok užívám antikoncepci Katya. Úplně bez problémů. Jako vždy jsem si udělala 7denní pauzu, ve které jsem dostala menstruaci. Ta byla ale velmi slabá a krátká a dokonce i bolestivá, což se mi normálně nestává. Svedla jsem to na to, že jsem nemocná. Užila jsem další pilulku, tak jak jsem měla. Den na to, jsem ale opět dostala menstruaci. Je možné, že to je jen nějaký "zbytek"? Celou dobu jsem totiž ležela v posteli, kvůli nemoci. Krev po pilulce je ale spíše hnědá, není čerstvá. Ještě mě napadlo, zda mi tento stav mohlo způsobit, že bych si první pilulku po sedmidenní pauze zapomněla vzít. Děkuji

Odpověď odborníka:

dobrý den, spíše bych to svedla na nemoc.pokud by se stav opakoval v dalším cyklu, navštivte gynekologa.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Punkce odhalí příčinu vzniku„vody v koleni“
Články: Punkce odhalí příčinu vzniku„vody v koleni“
Oteklý bolestivý kloub...
Pneumokoková meningitida – infekce, které lze předcházet
Články: Pneumokoková meningitida – infekce, které lze předcházet
Mikrobů, kteří napadají...
Močové kameny
Články: Močové kameny
Močové kameny, urolitiáza...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: