Antikoncepce a krvácení

Dobrý den, již 4roky beru pravidelně antikoncepci Femoden. Před 2 měsíci jsem dobrala platíčko a na měsíc vysadila úplně. Před měsícem jsem opět začala antikoncepci užívat (v první den menstruace) a od té doby stále krvácím. Někdy méně, někdy více. Krvácení je silnější po pohlavním styku, který mě i poslední dobou bolí. Občas mě také bolí břicho, ale samo to přejde. Myslela jsem si, že krvácení po nějaké době braní HA přestane, ale měsíc už mi přijde jako dlouhá doba a stále se to nelepší. Bohužel nemám odvahu si dojít ke svému gynekologovi, aby mi poradil. Mám obavy, že by si mě chtěl vyšetřit a to bych při krvácení nezvládla. Vůbec nevím, co mám dělat. Velmi mě to ničí i psychicky a obtěžuje mě to v každodenních záležitostech. Prosím o zaslání odpovědi, o co by se mohlo případně jednat a co bych měla kdyžtak udělat pro to, aby to přešlo. Předem děkuji, s pozdravem.

Odpověď odborníka:

Je mi líto,ale neporadím vám,vyšetření k zjištění příčiny krvácení je nutné a na gynekologii zcela běžné,nemáte se za co stydět ani se něčeho obávat,rozhodně tam zajděte měsíc krvácení to je opravdu dlouho. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x