Antikoncepce a menstruace

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně používání antikoncepce bez přestávky. Antikoncepci užívám již dva roky a zatím jsem nezkoušela nevynechat týden, kdy se má dostavit menstruace. Beru antikoncepci Mercilon a teď jsem poprvé za celou tu dobu chtěla oddálit menstruaci a tak jsem hned po prvním plátýnku začala brát druhé...co se ale nestalo...menstrauce se stejně v průběhu braní tabletek z dalšího plátýnka dostavila....Je se mnou něco v nepořádku?? Jak se to mohlo stát??? A po dobrání toho druhého plátýnka budu mít v týdenní pauze menstruaci?? nebo se dostaví zase až když začnu brát nové plátýnko??? Děkuji za již zodpovězenou otázku..ale ráda bych dodala že jsem chybu neudělala a nic jsem nevynechala a přesto se menstruace dostavila ...takže je se mnou něco v nepořádku? nebo s mou antikoncepci???

Odpověď odborníka:

Pokud jste neudělala chybu v užívání a nepřerušila jej,menses by se neměly dostavit.Pokud si uděláte po druhém platíčku pausu dostaví se menses.

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
podmínka | Od: Šárka | 13.2.2011 10:06
Tento příspěvek jsem zde vložila již dvakrát..ale pozměnila jsem několik vět, zajímavé že pan doktor odpvoěděl vždy stejně...a navíc stále opakoval že menses by se neměly dostavit...proč proboha se teda dostavily??? chápe někdo význam toho na co sem se ptala???
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: