Antikoncepce a pleť

Dobrý den, před třemi měsíci jsem vysadila HA Minesse, užívala jsem je přes dva roky a nyní mám dost problémy s pletí, což jsem nikdy nemívala. Chci se zeptat, jestli mám kvůli tomu HA opět začít užívat, nebo jsou problémy dočasné a samy se upraví. Díky.

Odpověď odborníka:

Dobrý den! Zhoršení pleti opravdu může souviset s vysazením antikoncepce a může být jen přechodné. Pokud by se problémy s pletí nelepšily může být řešením (kromě návratu k antikoncepci) návštěva kožního lékaře, který vám předepíše vhodnou lokální léčbu, jejíž efekt bývá většinou velmi dobrý. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Výplach nosu: jednoduchý a účinný
Články: Výplach nosu: jednoduchý a účinný
Pravidelná nosní hygiena by...
Mykózy – jedno z nejčastějších gynekologických onemocnění žen
Chřipka a kojení
Články: Chřipka a kojení
Pomalu nastává období, kdy...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Bolest na hrudi mohou vyvolat i žaludeční vředy
Články: Bolest na hrudi mohou vyvolat i žaludeční vředy
Mnoho lidí si při bolesti...
Citlivá kůže vyžaduje šetrnou péči, ne jen občas namazat
Tasemnice
Články: Tasemnice
Tasemnice je střevní...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Bolest břicha po jídle? Na vině může být slinivka!
Články: Bolest břicha po jídle? Na vině může být slinivka!
Běžné zažívací obtíže lidé...
Jak se žije bez štítné žlázy
Články: Jak se žije bez štítné žlázy
Chodí mezi námi mnoho lidí...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: