Antikoncepce a střevní potíže

Dobrý den,vím,že těchto dotazů je zde i jinde nepřeberné množství.Ale můj problém jsem zde nenašla. Trápí mě to, že mě začalo bolet břicho,měla jsem ho nafouklé. Poté jsem byla několikrát na WC(průjem). V 8 hodin večer jsem si vzala antikoncepční pilulku. Průjem už se neopakoval. Ale břicho mě bolelo stále,nemohla jsem si ani lehnout bez skrčených nohou a cítíla jsem jak mi v břiše "škrundá". Očividně měla střeva,co dělat. Chci se zeptat,zda vstřebání antikoncepce nemohla tato bolest břicha ovlivnit. Já vím,že by se musela dostat z těla ven. Ale i tak,mi to leží v hlavě.Děkuji.

Odpověď odborníka:

Pokud se průjem již neopakovat nemusíte mít obavy,tabletka se vstřebala. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x