Antikoncepce a zeslabení menstruace

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na kolik je možné, že ha zeslabuje menstruaci. Beru ha asi půl roku a o krvácení se téměř nedá mluvit. Hlavně se mi zdá, že je to čímdál slabší. Minulý měsíc jsem prošpinila dva dny, teď jen jeden. Měla jsem tento měsíc styk a nejsem sem si zcela jista, zda jsem před tím vzala pilulku správně ale pak už byly správně všechny. Do toho jsem místo ms jen jeden den špinila, tak mě to dost znervoznělo, zkusila jsem nejcitlivější ten a po 16 a 20 dnech od toho styku vyšel negativní. Tak mě jen tak zajímá jestli takové zeslabení ms je normální, mně osobně to nevadí. Já jen jestli se nejedná o nějaký problém.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, vůbec to není problém a je to při užívání antikoncepce obvyklé.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Náhrada za warfarin Jsem již rok léčena Warfarinem pro ředění krve - našli mi...
  • Zahlenění + ucpaný nos Už 2 roky mně střídavě trápí zahlenění a občas i...
  • V penicilín Moje praktická lékařka mi předepsala na angínu V penicilín...
  • Krevní obraz Od detstva mam nizke hodnoty zeleza v krvi-5,2...neut mam40,7 a...
  • Bolest žaludku Potřebovala bych poradit. Už přes půl roku mám bolesti žaludku...
  • Herpes genitalis Před půl rokem se mi poprvé projevil herpes genitalis a po...
 
Naposledy čtené: